м. Вінниця, вул. Ватутіна, 18А.

Графік роботи:

Пн - Пт з 9 до 17
Сб з 9 до 14, Нд — вихідний

Написати листа

Умови співпраці

Компанія «Перчатка-Центр»  відповідає принципам добросовісності, надійності та професіоналізму. Наша компанія являється виробником, імпортером та офіційним представником найбільших виробників робочих рукавичок в Україні з 2011 року. Завдяки  закупкам без посередників, ціни на продукцію у нас більш ніж лояльні, та до кожного клієнта існує індивідуальний підхід.

Асортимент нашої продукції забезпечить захист рук у багатьох галузях робіт. Це рукавички трикотажні з/без ПВХ крапки, з нітриловим та латексним покриттям, медичні рукавички, брезентові, шкіряні, спілкові, краги зварювальника і т.п. Вся продукція виробляється найкращими профільними підприємствами України згідно найвищих стандартів  по новітнім технологіям з використанням високоякісної сировини.

Номенклатура нашої товарної лінійки постійно доповнюється новими позиціями. Розширюючи свій асортимент, ми також допомагаємо розвиватись вашому бізнесу.

У нас Ви завжди отримаєте професійну консультацію по телефону, Вайберу, Скайпу або електронній пошті, а також каталог та зразок продукції.

Наші постійні партнери мали можливість оцінити зручність та вигоду співробітництва з компанією «Перчатка-Центр». Завдяки гнучкій ціновій політиці та індивідуальному підходу до кожного клієнта ми забезпечимо  Вам вигідні умови співпраці. На таких же принципах будуються відносини і з новими партерами – ми прикладаємо максимум зусиль для формування взаємодовіри та розглядаємо будь-які пропозиції, відносно покращення роботи, від своїх клієнтів.

Наші переваги

Висока якість продукції

Доступна
ціна

Доставка по всій Україні

Система повернення товару

Стати партнером