Мій кошик Товари: 0 Сума: 0 грн.

Доставка

  Замовляючи рукавички  на сайті "Перчатка-Центр", Ви можете бути впевнені – замовлення потрапляє до менеджера  протягом 1-3 годин в розрізі робочого часу компанії. Незалежно від регіону і населеного пункту, Ви можете вибрати будь-який зручний для Вас спосіб доставки:

  Отримання замовлення можливо відповідно до транспортної накладної в логістичній компанії згідно Положення про приймання. Ви маєте повне право  перевірити кількість товару, якщо упаковка пошкоджена або відкрита. У разі невідповідності комплектності, необхідно скласти протокол про недостачу. В такому випадку логістична компанія зобов'язана компенсувати Вам вартість товарів, яких не вистачає. Якщо упаковка цілісна, Ви можете бути впевнені — із замовленням все в порядку, тому що перед відправленням товар ретельно перевіряють працівники складу нашої компанії. Ми гарантуємо, що спакуємо товар відповідно до всіх стандартів компанії.

  Одна з наших відмінностей: ми формуємо і здійснюємо відправку товару в той же день як тільки кошти надійшли на наш розрахунковий рахунок. Після відправки замовлення логістичною компанією, наші менеджери зв'яжуться з Вами і повідомлять всю необхідну інформацію: номер декларації, кількість місць, орієнтовну дату прибуття вантажу в Ваше місто.